Filtr wody do pomp ciśnieniowy Sitko na przewód 10 /12mm
Opis
Z wziernikiem do przewodu wlotowego ciśnieniowych pomp wodnych. Łatwe w czyszczeniu sitko można odkręcić, a dzięki drobnemu oczku 0,1 mm zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie dopływu wody. Do węży o średnicy wewnętrznej 10 lub 12 mm.
Dane techniczne
| Producent | W keller |
| Długość | 70.0 |
| Nazwa pomocnicza | Dokładny filtr wody |
| Szerokość | 110.0 |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 65g |
| Wysokość | 102.0 |
| Wymiar pakowania | 16,7 × 13,2 × 4,6 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się