Filtr na wąż szlauf Comfort
Opis
Chcesz napełnić zbiornik na wodę w przyczepie kempingowej, przyczepie kempingowej lub na jachcie czysto i wygodnie, nie brudząc się? Chcesz również wiedzieć, ile wody wlałeś? Następnie użyj praktycznego filtra do napełniania „Komfort” ze zintegrowanym wodomierzem.
Zalety produktu:
- Lekkie i wytrzymałe
- Proste i czyste napełnianie zbiornika na wodę bez zamoczenia się
- Wygodne połączenie za pomocą szybkozłączek 1/2" z dowolnym wężem wodnym kompatybilnym z GARDENA®
- Precyzyjne ustawienie żądanego przepływu szybkość ze zintegrowanym zaworem odcinającym z funkcją regulacji
- Łatwa kontrola wzrokowa dzięki przezroczystej obudowie filtra
- Niezawodne mechaniczne usuwanie zanieczyszczeń, takich jak cząstki rdzy, piasek, osad i glony z woda
- Łatwe i szybkie czyszczenie wkładu filtra
- Praktyczna i czysta opcja dozowania środków do uzdatniania wody
- Wysoka prędkość napełniania dzięki dużej powierzchni filtra
- Określenie ilości napełnienia za pomocą wodomierza
Dane techniczne: max ciśnienie: 8 bar, max temperatura wody: 40 °C, natężenie przepływu: ~ 25 litrów przy 4 barach, zakres pomiarowy wodomierza: 0 – 999,9 litra
Zakres dostawy: Zespół filtrujący z przezroczystą obudową filtra, zawór odcinający z wtyczką 1/2" -złącze wejściowe (wejście), adapter urządzenia ze złączem wtykowym 1/2" (wylot), wodomierz White Line 0 - 999,9 litrów z baterią 3 V (CR-2032 H)
Zalecamy dezynfekcję z higieną wody BIOLYSAN® po każdym użyciu jednostki filtrującej, aby niezawodnie uniknąć rozwoju zarazków i bakterii w filtrze i wodomierzu. W tym celu spuść pozostałą wodę z jednostki, zamknij zawór odcinający i wlej 5 ml wody BIOLYSAN® do jednostki do napełniania na wylocie. Następnie delikatnie wstrząśnij i usuń nadmiar produktu. Wszelkie pozostałości produktu zostaną wypłukane przed następnym użyciem.
Uwagi: Zwróć uwagę na kierunek przepływu na obudowie filtra. Wszystkie adaptery, węże, filtry i akcesoria przed tankowaniem przepłucz odpowiednią ilością wody. Używaj tylko do tymczasowego napełniania zbiorników na wodę, nie nadaje się do podłączenia na stałe.
Dane techniczne
| Producent | Tw-des |
| Marka | Tw-des |
| Nazwa pomocnicza | Filtr do napełniania comfort z wodomierzem |
| Waga brutto | 0,2 kg |
| Waga netto | 170g |
| Wysokość | 28.0 |
| Wymiar pakowania | 30×20×5 cm |
| Średnica | 5.0 |
| Maksymalne ciśnienie | 8 barów |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się