Felga aluminiowa 6J x 14 Przyczepa Hobby Fendt inne
Opis
Dostarczana wraz z kołpakiem piasty i śrubami do kół.
Nr obręczy: #OJ 14-5
Dane techniczne
| Producent | Otto just gmbh & co. kg |
| Nazwa pomocnicza | Aluminiowa felga |
| Waga brutto | 7,9 kg |
| Waga netto | 7,9 kg |
| Rodzaj | #dz.u.14-5 |
| Wymiar pakowania | 39×39×18cm |
| Rozmiar ogólny | 6jx14 |
| Ładowność | 1000kg |
| Liczba otworów | 5.0 |
| Przesunięcie et | 30.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się