Bagażnik na 4 rowery EuroCarry VW Crafter MAN
Opis
W pełni zmontowany! Montaż bez wiercenia w istniejących otworach lub punktach mocowania zawiasów drzwiowych. Krótki czas montażu. Aby otworzyć tylne drzwi, bagażnik na rowery można obrócić w prawo. Bagażniki na rowery mogą być używane jako wysokopodwoziowe, a w połączeniu z belką oświetleniową jako niskopodwoziowe. Nie nadaje się do drzwi 270°!
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Długość | 90.0 |
| Marka | Eurocarry |
| Nazwa pomocnicza | Stojak na rowery eurocarry |
| Szerokość | 177.0 |
| Waga brutto | 18kg |
| Waga netto | 18kg |
| Wysokość | 116.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 176×145×26 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw crafter generacja 2, furgon, 11.2016 – ..., man tge, furgon, 2017 – ... |
| Rodzaj pojazdu | Furgonetka |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | 4 pazury mocujące, 4 szyny rowerowe, 8 osłon kół z 8 paskami zapadkowymi |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się