EuroCarry Ducato / Jumper / Boxer
Opis
Elektryczny bagażnik rowerowy firmy EuroCarry został zaprojektowany dla Fiata Ducato, Citroëna Jumpera i Peugeota Boxera od roku modelowego 2006. Ten bagażnik na rowery umożliwia przewożenie 2 rowerów elektrycznych o łącznej wadze do 50 kg. Dzięki bagażnikowi na rowery, który można elektrycznie obniżyć nawet o 110 cm, żmudne ładowanie to już przeszłość.
Bagażnik na rowery jest częściowo wstępnie zmontowany. Wymagane jest zasilanie 12V. Montuje się go bez przyklejania do śrub mocujących zawiasów drzwi.
Aby otworzyć tylne drzwi, bagażnik rowerowy można obrócić w prawo.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Długość | 88.0 |
| Marka | Eurocarry |
| Nazwa pomocnicza | Eurocarry ducato/sweter/bokserki |
| Szerokość | 177.0 |
| Waga brutto | 31 kg |
| Waga netto | 31 kg |
| Wysokość | 152.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 176×145×26 cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | #Fiat ducato x250/x290, wszystkie modele, 06/2006 - ..., citroën jumper x250/x290, wszystkie modele |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | Pazury mocujące, 2 szyny rowerowe, 4 osłony kół z 4 paskami zapadkowymi |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się