Elektrozawór pieca Truma E 2400
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Długość | 8.5 |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Korpus zaworu |
| Szerokość | 11.0 |
| Waga brutto | 0,15 kg |
| Waga netto | 147g |
| Wysokość | 4.0 |
| Wymiar pakowania | 9,5 × 8,1 × 2,6 cm |
| Rodzaj / model | E2400 |
| Ciśnienie operacyjne | 30 mbar |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się