Ekspres do kawy z timerem 230V
Opis
Elegancki ekspres do kawy z zegarem. Elegancki design z aplikacjami ze stali nierdzewnej, szklanym dzbankiem i płytą grzewczą. Wyposażenie: system zapobiegający kapaniu, wskaźnik poziomu wody, cyfrowy wyświetlacz czasu, automatyczne wyłączanie po 40 minutach, cyfrowy panel sterowania, wyjmowany filtr, wyjmowany pojemnik, miarka, podświetlany wyświetlacz LCD i lampka kontrolna. Na 6 filiżanek.
Dane techniczne
| Producent | Smartwares group niemcy gmbh |
| Długość | 23.0 |
| Marka | Tristar |
| Nazwa pomocnicza | Zegar ekspresu do kawy |
| Szerokość | 18.5 |
| Waga brutto | 1,6 kg |
| Waga netto | 1,1 kg |
| Wysokość | 29.5 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drugi | Srebro |
| Rodzaj | Cm-1235 |
| Wymiar pakowania | 29,2 × 23 × 18,4 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Pojemność znamionowa | 700w |
| Pojemność | 0,75l |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się