Ekspres do kawy 12V Dometic PerfectCoffee MC 01
Opis
Nie ma to jak świeżo parzona kawa. Dzięki ekspresowi do kawy Coffee-Maker, popularny napój jest gotowy do podania w podróży w mgnieniu oka. To urządzenie, opracowane specjalnie do użytku mobilnego, jest wyposażone w wyświetlacz operacyjny i zestaw montażowy do montażu na ścianie lub podłodze. Z kubkiem ceramicznym. Czas parzenia ok. 5 minut. Idealny do samochodów osobowych, kamperów lub ciężarówek. Na 1 filiżankę.
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Długość | 11.0 |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Ekspres do kawy ekspres do kawy |
| Szerokość | 13.5 |
| Waga brutto | 0,84 kg |
| Waga netto | 660g |
| Wysokość | 19.0 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drugi | Srebro |
| Wymiar pakowania | 20,8 × 14,5 × 13,1 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 180w |
| Pojemność | 150ml |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się