E-Braai
Opis
E-Braai to grill elektryczny z precyzyjną kontrolą temperatury. Wężownica grzewcza o mocy 2,3 kW zapewnia szybki czas nagrzewania. Zdejmowany szklany pierścień chroni spiralę przed kapaniem tłuszczu. Dzięki unikalnej technologii „Spot-on-Grilling-Technology” temperatura jest mierzona bezpośrednio na ruszcie grillowym (zamiast pod pokrywą). Żądaną temperaturę można precyzyjnie ustawić i utrzymywać na stałym poziomie na wyświetlaczu cyfrowym. Temperaturę E-Braai można płynnie regulować w zakresie od 70 do 270 stopni, dzięki czemu nadaje się również do powolnego gotowania. Wyjmowana tacka na tłuszcz można myć w zmywarce i jest łatwa do czyszczenia. Pokrywka zawiera 4 otwory wentylacyjne zapewniające dobrą cyrkulację powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła.
E-Braai jest dostarczany z podstawką na garnki, pokrytym ceramiką rusztem GreenGrill, pokrywką i torbą do przenoszenia.
Dane techniczne
| Producent | Cadac |
| Długość | 44.5 |
| Nazwa pomocnicza | E braai |
| Szerokość | 48.0 |
| Waga brutto | 10,1 kg |
| Waga netto | 8,05 kg |
| Wysokość | 35.5 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 53×53×33cm |
| Pojemność znamionowa | 2,3 kw |
| Ciśnienie operacyjne | Bez |
| Zużycie gazu | 0 g/godz. |
| Bezpiecznik zapłonu | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się