Dywan zwykły
Opis
Dzięki wykładzinie Bent markiza może zostać w mgnieniu oka przekształcona w salon na zewnątrz. Dywan można łączyć zarówno z płótnem, jak i leżanką XL. Wodoodporny. W zestawie torba do przenoszenia.
Materiał górny: Poliester/Nylex; Spód: PCV.
Dane techniczne
| Producent | Simex na zewnątrz |
| Marka | Zgięty |
| Nazwa pomocnicza | Dywan na suwak |
| Szerokość | 250.0 |
| Waga brutto | 2,9 kg |
| Waga netto | 2,9 kg |
| Kolor | Szary |
| Rodzaj | Dywan nowa zelandia |
| Wymiar pakowania | 55×18×9 cm |
| Długość | 250.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się