Dysza Cadac Safari Chef 2
Opis
Dysza wtryskiwacza zastępująca Cadac Grill Safari Chef 2.
Dane techniczne
| Producent | Cadac |
| Długość | 7.0 |
| Marka | Cadac |
| Nazwa pomocnicza | Dysza wtryskiwacza |
| Szerokość | 7.0 |
| Waga brutto | 0kg |
| Waga netto | 2g |
| Wysokość | 8.0 |
| Wymiar pakowania | 0,8×0,7×0,7 cm |
| Rodzaj / model | Szef safari 2 |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się