Dysza
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Hpv |
| Marka | Hpv |
| Nazwa pomocnicza | Strumień |
| Szerokość | 0.7 |
| Waga brutto | 0kg |
| Waga netto | 2g |
| Wysokość | 0.8 |
| Wymiar pakowania | 0,8×0,7×0,7 cm |
| Długość | 0.7 |
| Rodzaj / model | Samba, rumba |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się