Dystans czarny
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Odstępnik |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 26g |
| Wysokość | 22.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 21,5 × 12 × 2,4 cm |
| Rodzaj / model | Viano, vw t5, vivaro, trafic, 200 dj, ford custom, fiat ducato |
| Średnica | 45.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się