Dystans bagażnika
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 22.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Odstępnik |
| Szerokość | 45.0 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 26g |
| Wysokość | 45.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiar pakowania | 21,5 × 12 × 2,4 cm |
| Rodzaj / model | #200 dj, 200 dj fiat ducato, 200 dj sprinter & crafter, 200 dj master, vw t4, vw t5, vw t5 d, vw t2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się