Dyspenser mydła Fiamma 200ml ścienny
Opis
Stylowy dozownik do mydła lub szamponu o pojemności 200 ml. Z przezroczystym pojemnikiem. Dozownik na ok. 100 dawek.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 5.5 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Dozownik mydła |
| Szerokość | 8.0 |
| Waga brutto | 0,2 kg |
| Waga netto | 200 gramów |
| Wysokość | 15.0 |
| Wymiar pakowania | 15×8×5,5 cm |
| Pojemność | 200ml |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się