Drzwiczki serwisowe toalety WC luk Thetford
Opis
Idealna okazja, aby stworzyć dodatkowy dostęp do różnych części przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego, Wszystkie modele są produkowane przy użyciu wysokiej jakości, lekkich materiałów i przekonują długą żywotnością,
Korzyści & amp; Wyposażenie
- Nowoczesny, elegancki wygląd
- Wodoodporny i odporny na promieniowanie UV
- Podwójne uszczelnienie zapewnia idealną izolację
- Specjalne zamki przyciskowe umożliwiają bezpieczne zamknięcie drzwi, dzięki czemu nie mogą niespodziewanie pęknąć
Typ: Model 3
Opis: Kompaktowe normalne i standardowe drzwi do toalety kasetowej
Pozycja zawiasu: góra, bok, dół
Otwieranie światła dziennego (szer, X wys,): 330 x 280 mm
Z wkładką ZADI oraz kluczami
Kolor: biały
Nominalny wymiar wycięcia: 349 × 296 mm
Grubość ścianki: 23–39 mm, Wymiary (szer, X wys,): 335 ? - 385 mm
Rozmiar paczki (długość / szerokość): 300 m
Rozmiar paczki (głębokość): 350 m
Waga: 800 g
Kod producenta: 26805-80
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Klapa serwisowa thetford model 3 |
| Szerokość | 335.0 |
| Waga brutto | 1,4 kg |
| Waga netto | 800g |
| Wysokość | 385.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Model 3 |
| Wymiar pakowania | 35×35×5,4 cm |
| Strona | Zawias górny, dolny, boczny |
| Grubość ścianki | 23mm |
| Zakres grubości ściany | 23-39mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się