Drzwiczki serwisowe luk schowek Thetford 7 właz
Opis
Doskonały sposób na stworzenie łatwego dodatkowego dostępu do określonych obszarów w przyczepie kempingowej lub kamperze. Klapa serwisowa jest wykonana z wysokiej jakości lekkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu jest niezwykle trwała.
Zalety i amp; Cechy
- nowoczesna, smukła konstrukcja
- wodoodporna i chroniona przed promieniowaniem UV
- podwójne uszczelnienie
- specjalne zamki zatrzaskowe umożliwiają bezpieczne zamykanie, aby nie mogły się nieoczekiwanie otworzyć.
- szersza klapa na duże bagaże
- 3 zamki na przycisk z wkładką ZADI
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Klapa serwisowa thetford model 7 |
| Szerokość | 1108.0 |
| Waga brutto | 2,55 kg |
| Waga netto | 2300g |
| Wysokość | 346.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Model 7 |
| Wymiar pakowania | 112×37×6cm |
| Strona | Zawias górny, dolny |
| Grubość ścianki | 23mm |
| Zakres grubości ściany | 23-39mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się