Drzwiczki serwisowe luk schowek Thetford 5 właz
Opis
Doskonały sposób na stworzenie łatwego dodatkowego dostępu do określonych obszarów w przyczepie kempingowej lub kamperze. Klapa serwisowa jest wykonana z wysokiej jakości lekkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu jest wyjątkowo trwała. Klapka na zbiorniki na wodę i bagaż o normalnych rozmiarach.
Zalety i amp; Cechy
- nowoczesna, smukła konstrukcja
- wodoodporna i chroniona przed promieniowaniem UV
- podwójne uszczelnienie
- specjalne zamki zatrzaskowe umożliwiają bezpieczne zamknięcie, aby nie mogły się niespodziewanie otworzyć
- 2 zamki przyciskowe z wkładką ZADI
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Klapa serwisowa thetford model 5 |
| Szerokość | 785.0 |
| Waga brutto | 2,2 kg |
| Waga netto | 1600g |
| Wysokość | 340.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Model 5 |
| Wymiar pakowania | 80×35×5cm |
| Strona | Zawias górny, dolny |
| Grubość ścianki | 23mm |
| Zakres grubości ściany | 23-39mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się