Drzwiczki serwisowe luk schowek Thetford 4 właz
Opis
Doskonały sposób na stworzenie łatwego dodatkowego dostępu do określonych obszarów w przyczepie kempingowej lub kamperze. Klapka do butli gazowych i zbiorników na wodę. Klapa serwisowa jest wykonana z wysokiej jakości lekkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu jest niezwykle trwała.
Zalety i amp; Cechy
- nowoczesna, smukła konstrukcja
- wodoodporna i chroniona przed promieniowaniem UV
- podwójne uszczelnienie
- specjalne zamki zatrzaskowe umożliwiają bezpieczne zamknięcie, aby nie mogły niespodziewanie otworzyć się
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Klapa serwisowa thetford model 4 |
| Szerokość | 700.0 |
| Waga brutto | 2,2 kg |
| Waga netto | 1800g |
| Wysokość | 395.0 |
| Kolor | Jasnoszary |
| Rodzaj | Model 4 |
| Wymiar pakowania | 71 × 41 × 6,5 cm |
| Strona | Zawias górny, dolny, boczny |
| Grubość ścianki | 23mm |
| Zakres grubości ściany | 23-39mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się