Drzwiczki serwisowe luk schowek Thetford 3 właz
Opis
Doskonały sposób na stworzenie łatwego dodatkowego dostępu do określonych obszarów w przyczepie kempingowej lub kamperze. Klapa serwisowa jest wykonana z wysokiej jakości lekkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu ma wyjątkowo długą żywotność. Kompaktowa zwykła i standardowa klapka do toalety kasetowej.
Zalety i amp; Cechy
- nowoczesna, smukła konstrukcja
- wodoodporna i chroniona przed promieniowaniem UV
- podwójne uszczelnienie
- specjalne zamki zatrzaskowe umożliwiają bezpieczne zamknięcie, aby nie mogły się nieoczekiwanie otworzyć.
- Blokada przyciskiem z wkładką ZADI
Wymiar wycięcia: 349 x 296 mm
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Klapa serwisowa thetford model 3 |
| Szerokość | 385.0 |
| Waga brutto | 1,37 kg |
| Waga netto | 800g |
| Wysokość | 335.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Model 3 |
| Wymiar pakowania | 39,5 × 35,2 × 5,4 cm |
| Strona | Zawias górny, dolny, boczny |
| Grubość ścianki | 23mm |
| Zakres grubości ściany | 23-39mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się