Drzwi serwisowe Dometic SK 5 otwór 65×35cm Luk właz
Opis
Elegancki wygląd tej odpornej na warunki atmosferyczne klapy serwisowej harmonijnie wtapia się w zewnętrzną ścianę Twojego pojazdu rekreacyjnego. Do niezwykle łatwego montażu nie są potrzebne śruby. Może być zainstalowany poziomo lub pionowo.
- Zawiasy wewnętrzne
- Zintegrowana wentylacja do toalety kasetowej Dometic (360 x 310 mm)
- Bezpieczne ryglowanie wielopunktowe i system blokowania
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Klapa serwisowa dometic seitz sk 5 |
| Szerokość | 673.0 |
| Waga brutto | 2,2 kg |
| Waga netto | 1,3 kg |
| Wysokość | 373.0 |
| Rodzaj | Sk 5 klapa serwisowa |
| Wymiar pakowania | 70×41×11,5 cm |
| Grubość ścianki | 23mm |
| Zakres grubości ściany | 23-36mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się