drewniany kołek
Opis
Śledź do dużych i domowych namiotów. Idealny na gleby piaszczyste i do wypoczynku odpornego na burze. 13mm szerokości.
Dane techniczne
| Producent | Heusser |
| Marka | Heusser |
| Nazwa pomocnicza | Drewniany kołek |
| Szerokość | 13.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 45g |
| Wymiar pakowania | 35,8 × 3,4 × 1,3 cm |
| Długość | 30.0 |
| Materiał | Drewno |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się