Drabina do alkowy Alu-line Basic
Opis
Dzięki wysokiej jakości stopniom do wnęk Basic i Comfort, wchodząc do wnęki, opuszczanego łóżka lub tylnego łóżka, doświadczysz zupełnie nowego poczucia bezpieczeństwa. Schody do wnęk są zaprojektowane w taki sposób, aby stopnie były zawsze poziome, niezależnie od kąta. Oznacza to, że schody te spełniają nawet normę bezpieczeństwa DIN EN 1646-1:2012. Można go złożyć, aby zaoszczędzić miejsce, wygląda elegancko, głębokie stopnie (20 cm) dla maksymalnego komfortu.
Można stosować od 150 do 175 cm wysokości krawędzi łóżka, stopnie można dopasować do wnętrza pojazdu poprzez przyklejenie PCV lub dywan (brak w zestawie). Stopnie materiałowe: plastik
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Długość | 20.0 |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Drabina wnękowa |
| Szerokość | 34.0 |
| Waga brutto | 7,5 kg |
| Waga netto | 6,6 kg |
| Wysokość | 178.0 |
| Rodzaj | Podstawowy |
| Wymiar pakowania | 193×34×8cm |
| Materiał | Aluminium |
| Maksymalny nacisk | 125kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się