Dioda iskrownika zapalnika pieca Truma S5004 S3004
Opis
Do doposażenia w obudowy grzejników Truma S 5004/5002 lub S 3004/3002.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Zdalny wskaźnik zapłonu |
| Szerokość | 18.7 |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 66g |
| Wysokość | 3.1 |
| Wymiar pakowania | 22,7 × 18,7 × 3,1 cm |
| Długość | 22.7 |
| Rodzaj / model | S5004, s3004 |
| Długość kabla | 75 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się