Deska sedesowa toalety Thetford Porta-Potti 335
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Deska sedesowa z pokrywką |
| Waga brutto | 0,7 kg |
| Waga netto | 698g |
| Kolor | Białawy |
| Wymiar pakowania | 43,6 × 38,2 × 7,4 cm |
| Rodzaj / model | 335 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się