Deska sedesowa toalety Thetford 145, 165, 345, 365
Opis
Pokrywa i deska sedesowa do przenośnych toalet Thetford Porta Potti.
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Deska sedesowa z pokrywką |
| Waga brutto | 0,63 kg |
| Waga netto | 600g |
| Kolor | Biały sygnałowy |
| Wymiar pakowania | 44 × 37,5 × 4,7 cm |
| Rodzaj / model | Pp145, pp165, pp345, pp365 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się