Deska sedesowa toalety Porta-Potti Excellence
Opis
Deska sedesowa Thetford z pokrywą.
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Deska sedesowa z pokrywką |
| Waga brutto | 0,96 kg |
| Waga netto | 950g |
| Kolor | Granit szary |
| Wymiar pakowania | 44 × 37,5 × 4,7 cm |
| Rodzaj / model | Porta potti excellence |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się