Deska do krojenia i miska do mycia, 2 w 1
Opis
Wytrzymała deska do krojenia. Może być również używana jako oszczędzająca miejsce, składana miska ze zintegrowaną wylewką. Artykuł, który można wykorzystać na wiele sposobów.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Długość | 30.0 |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Deska do krojenia i miska do mycia 2 w 1 |
| Szerokość | 40.0 |
| Waga brutto | 0,64 kg |
| Waga netto | 636g |
| Wysokość | 14.0 |
| Kolor | Jasnozielony |
| Kolor drugi | Biały |
| Wymiar pakowania | 40×30×3cm |
| Materiał | Termoplastyczny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się