Daszek przykręcany do krzesła leżaka kempingowego
Opis
Praktyczna ochrona przeciwsłoneczna do wszystkich krzeseł relaksacyjnych Lafuma.
Dane techniczne
| Producent | Lafuma mobilier sas |
| Długość | 41.0 |
| Marka | Lafuma |
| Nazwa pomocnicza | Ochrona przeciwsłoneczna do fotela lafuma |
| Szerokość | 46.0 |
| Waga brutto | 0,9 kg |
| Waga netto | 540g |
| Wysokość | 26.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 54×47×5cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się