Czujnik gazu alarm sensor 12/24V K,O, Gasalarm
Opis
Bezpieczna ochrona przed atakami gazów odurzających na łodziach, przyczepach kempingowych, samochodach i ciężarówkach. Ostrzeżenie głośnym sygnałem na długo przed działaniem gazu.
- Ostrzega przed gazami znieczulającymi
- Może być używany w ruchu dzięki kablowi o długości 1,8 m z uniwersalną wtyczką do podłączenie do gniazda zapalniczki samochodowej 12 - 24 V i gniazda samochodowego
- sygnał dźwiękowy i wizualny
- w tym uchwyt ścienny
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Alarm gazowy ko |
| Szerokość | 75.0 |
| Waga brutto | 0,28 kg |
| Waga netto | 250g |
| Wysokość | 40.0 |
| Wymiar pakowania | 16,9 × 11,3 × 5,1 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Długość | 130.0 |
| Prąd znamionowy | 120ma |
| Długość kabla | 1,8 m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się