Czajnik z sitkiem do herbaty
Opis
Wyjątkowo zgrabny czajnik ze składanym uchwytem i długą wylewką do gotowania kawy, kakao, mleka itp. Nadaje się również do herbaty, ponieważ każdy czajnik jest wyposażony w sitko do herbaty.
Dane techniczne
| Producent | Import + dystrybucja |
| Marka | Kończy się |
| Nazwa pomocnicza | Czajnik |
| Waga brutto | 0,39 kg |
| Waga netto | 306g |
| Wysokość | 14.5 |
| Wymiar pakowania | 15×15×13,5 cm |
| Średnica | 14.0 |
| Pojemność | 1l |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się