Czajnik z gwizdkiem Dayo Black NG
Opis
Stylowy czajnik na wodę wykonany ze stali nierdzewnej. Z podstawą przystosowaną do indukcji i antypoślizgowymi, gumowanymi uchwytami. Elegancki design. Nadaje się do indukcji.
Dane techniczne
| Producent | Bruner |
| Nazwa pomocnicza | Czajnik z gwizdkiem dayo black ng |
| Waga brutto | 0,42 kg |
| Waga netto | 420g |
| Wysokość | 21.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Kolor drugi | Srebro |
| Wymiar pakowania | 18×18×18cm |
| Średnica | 18.0 |
| Pojemność | 1,8l |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się