Czajnik 1,5L
Opis
Nowoczesny czajnik 1,5 l w eleganckiej bieli. Wyposażony w włącznik/wyłącznik w uchwycie, lampkę kontrolną i filtr. Gwarantowane łatwe nalewanie. Czajnik odłącza się od podstawy.
Dane techniczne
| Producent | Smartwares group niemcy gmbh |
| Długość | 15.5 |
| Marka | Tristar |
| Nazwa pomocnicza | Czajnik 1,5l |
| Szerokość | 15.5 |
| Waga brutto | 0,88 kg |
| Waga netto | 744g |
| Wysokość | 21.3 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 21 × 19,5 × 15,2 cm |
| Napięcie nominalne | 230v |
| Pojemność znamionowa | 2000w |
| Pojemność | 1,5 litra |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się