Cobb Premier + Gaz Deluxe 50 mbar
Opis
Cobb Premier+ Gas Deluxe to nowy grill gazowy. Bardzo oszczędny w zużyciu i nieco bardziej oszczędzający miejsce niż Cobb Gas Grill Deluxe. Wszystkie akcesoria do grilla pasują do wszystkich wariantów grilla.
Zakres dostawy: Grill, pokrywa, płyta grillowa + płyta grillowa
Dane techniczne
| Producent | Cobb niemcy |
| Marka | Cobb |
| Nazwa pomocnicza | Grill cobb premier+ gaz deluxe |
| Waga brutto | 4,2 kg |
| Waga netto | 3,9 kg |
| Wysokość | 33.5 |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 67×36×34cm |
| Pojemność znamionowa | 1,3kw |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
| Średnica | 34.0 |
| Bezpiecznik zapłonu | ✓ |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się