Chwytak aluminiowy
Opis
Wysokiej jakości uchwyt do patelni, garnków itp.
Dane techniczne
| Producent | Heusser |
| Długość | 2.5 |
| Marka | Heusser |
| Nazwa pomocnicza | Szczypce zaciskowe aluminiowe |
| Szerokość | 13.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 45g |
| Wysokość | 4.0 |
| Wymiar pakowania | 13,2 × 3,9 × 3,4 cm |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się