Certisil argento
Opis
Woda pitna z wodociągów – w zachodniej, środkowej i północnej Europie zawiera niewiele bakterii i nie ma patogenów. Dlatego należy go tylko konserwować za pomocą certisil argento® i chronić przed ponownym zanieczyszczeniem. Na 1000 l.
BauA nr rej.: N-58041
UWAGA! Substancja może podrażniać oczy i skórę
Niedozwolone w Szwajcarii!
Dane techniczne
| Producent | Katadyn niemcy gmbh |
| Marka | Certisil |
| Nazwa pomocnicza | Certisil argento |
| Waga brutto | 0,15 kg |
| Waga netto | 152g |
| Rodzaj | Około 1000 f |
| Wymiar pakowania | 12 × 4,2 × 4,2 cm |
| Pojemność | 100ml |
| Ostrzeżenia | Uwaga, biocyd, h411 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się