Centralka elektronika movera napędu Truma Go2
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Długość | 30.0 |
| Marka | Idź2 |
| Nazwa pomocnicza | Kontrola rh 1 |
| Szerokość | 7.0 |
| Waga brutto | 1,3 kg |
| Waga netto | 1210g |
| Wysokość | 16.0 |
| Wymiar pakowania | 36 × 16,5 × 7,5 cm |
| Rodzaj / model | Go2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się