Carry-Bike VW Caddy z 2016 roku
Opis
Dla klapy bagażnika VW Caddy z 2016 roku do przewozu do 4 rowerów.
Akcesoria: zamówienie na trzeci rower Ona: 1x 136/510-5 i 1x 136/524-5; dla czwartego koła zamów: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/529-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 55.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike vw caddy od 2016 |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10kg |
| Waga netto | 10kg |
| Wysokość | 130.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike vw caddy (2016 – …) |
| Wymiar pakowania | 130×128×55 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Vw caddy iv wszystkie modele 06.2015 - 02.2020 |
| Rodzaj pojazdu | Autobus |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 3 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bagażnika, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się