Carry-Bike Universal
Opis
Stelaż rowerowy stworzony specjalnie do mocowania na tylnej ścianie przyczepy kempingowej. Trzy modele na każdą potrzebę i wymagania. Standardowo wyposażony w 2 szyny Rail Quick Pro dla wszystkich modeli rowerów.
Nadaje się do modeli Bürstner, Chateau i innych marek z niższymi punktami mocowania. Górny i dolny wspornik są mocowane za pomocą wkrętów samogwintujących.
Regulowana wysokość: 100 - 180 cm
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 86.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike caravan |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10,2 kg |
| Waga netto | 7,5 kg |
| Wysokość | 180.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Noś rower uniwersalny |
| Wymiar pakowania | 131×55×14 cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Karawana |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro s 3 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpieczają |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się