Carry-Bike Simple Plus 200
Opis
Stelaż rowerowy stworzony specjalnie do mocowania na tylnej ścianie przyczepy kempingowej. Trzy modele na każdą potrzebę i wymagania. Z szynami 2 Rail Quick Pro w standardzie dla wszystkich modeli rowerów.
Do przyczep kempingowych ze słabymi i pochyłymi tylnymi ścianami. Górne wsporniki są przymocowane do istniejącego pasa orurowania nad tylną szybą.
Regulowana wysokość: 110 - 145 cm
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 58.5 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike caravan |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 8,8 kg |
| Waga netto | 6,4 kg |
| Wysokość | 145.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike simple plus 200 |
| Wymiar pakowania | 131×59×20cm |
| Ładowność | 35kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Karawana |
| Max. ilość rowerów | 2.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro 2 czarny, 1 uchwyt bagażnika, 1 listwa zabezpieczająca |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się