Carry-Bike Pro Hymer - Dethleffs
Opis
Bagażnik rowerowy Pro w wersji niebieskiej, opracowany dla kamperów Hymer z adapterem do górnych wsporników, który jest już standardowo montowany w kamperach Hymer Camp po 2002 roku. Potrzebujesz zestawu do montażu na Dethleffach.
Akcesoria: do trzeciego zamówionego roweru: 1 x 136/599 i 1 x 136/524-5; dla czwartego koła zamów: 1 x 136/599 i 1 x 136/529-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 64.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike pro hymer – dethleffs |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 10,3 kg |
| Waga netto | 8,2 kg |
| Wysokość | 135.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry-bike pro hymer – dethleffs |
| Wymiar pakowania | 132×70×23 cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 3 niebieski, 1 bike-block pro niebieski, 1 pasek bezpieczeństwa, 2 uchwyty do bag |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się