Carry-Bike Pro C L80
Opis
Bagażnik rowerowy Pro C w specjalnej wersji z rozstawem osi 80 cm, odpowiedni do kamperów Laika.
Akcesoria: do trzeciego roweru należy zamówić: 1 x 136 /510-5 i 1x136/524-5; dla czwartego koła zamów: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/529-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 62.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik na rower carry-bike pro c l80 |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 8,8 kg |
| Waga netto | 7,9 kg |
| Wysokość | 50.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike pro c l80 |
| Wymiar pakowania | 128×62×50cm |
| Ładowność | 60kg |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy |
| Max. ilość rowerów | 4.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #Bike-block pro 1 czarny, 1 bike-block pro s 3 czarny, 1 listwa zabezpieczająca, 2 uchwyty bagażnik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się