Carry-Bike Caravan Hobby
Opis
Stelaż rowerowy stworzony specjalnie do mocowania na tylnej ścianie przyczepy kempingowej. Trzy modele na każdą potrzebę i wymagania. Standardowo z szynami 2 Rail Quick Pro dla wszystkich modeli rowerów.
Do montażu na tylnych ścianach przyczep kempingowych firmy Hobby od 2003 r. Górne specjalne mocowania znajdują się pod profilem tylnej szyby. Dolny wspornik jest wyśrodkowany. Maks. możliwość rozbudowy do 3 rowerów.
Akcesoria: do trzeciego roweru należy zamówić: 1 x 136/510-5 i 1 x 136/524-5.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 63.5 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Bagażnik rowerowy carry-bike caravan |
| Szerokość | 128.0 |
| Waga brutto | 7,9 kg |
| Waga netto | 5,6 kg |
| Wysokość | 101.0 |
| Kolor | Srebro |
| Kolor drugi | Czarny |
| Rodzaj | Carry bike caravan hobby |
| Wymiar pakowania | 132×58×16 cm |
| Ładowność | 50kg |
| Materiał | Aluminium |
| Model maszyny | Hobby wszystkie przyczepy kempingowe, 2003 – ... |
| Rodzaj pojazdu | Karawana |
| Max. ilość rowerów | 3.0 |
| Zakres dostawy bagażnik na rowery | #1 bike-block pro 3 niebieski, 1 uchwyt do bagażnika, 1 pasek bezpieczeństwa, 1 pasek czarny, 2 szy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się