Camping Light Leon
Opis
Odporna na uderzenia lampa kempingowa zapewnia czyste, jasne światło. Z rozkładanymi haczykami do zawieszania na spodzie, metalowym uchwytem do przenoszenia i funkcją ściemniania (4 poziomy). Możliwość ładowania przez USB lub Micro USB (kabel USB w zestawie). Może być używany jako power bank. Czas pracy: chłodne światło do 5 godzin, ciepłe światło do 7 godzin. Pokryte gumą.
Dane techniczne
| Producent | Van bergen sports international bv |
| Długość | 9.5 |
| Marka | Eurotrail |
| Nazwa pomocnicza | Lampa kempingowa leon |
| Szerokość | 10.0 |
| Waga brutto | 0,49 kg |
| Waga netto | 490g |
| Wysokość | 19.0 |
| Kolor | Zielony |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 21×11×11 cm |
| Materiał | Abs akrylonitryl-butadien-styren |
| Strumień świetlny w lumenach | 1000lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się