Podkładka lusterka Reich Speed Fix gumka mocowanie ścisk
Opis
Stopka mocująca do lusterek SpeedFix Mirror do przyczep kempingowych
Do Lustro SpeedFix
Wymiary: 30 x 23 mm
Ilość: 1 szt
Dane techniczne
| Producent | Reich ltd |
| Długość | 35.0 |
| Marka | Bogaty |
| Nazwa pomocnicza | But zaciskowy |
| Szerokość | 70.0 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 30g |
| Wysokość | 85.0 |
| Wymiar pakowania | 8,5 × 7 × 3,5 cm |
| Rodzaj / model | Lustro speedfix |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się