Budowa pierścienia dystansowego
Opis
Konstrukcja pierścienia dystansowego w celu zmniejszenia głębokości instalacji urządzeń oraz montażu powierzchniowego przełączników i przycisków.
Dane techniczne
| Producent | Beker |
| Długość | 0.1 |
| Marka | Beker |
| Nazwa pomocnicza | Budowa pierścienia dystansowego |
| Szerokość | 5.95 |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 9g |
| Wysokość | 5.95 |
| Kolor | Matowy chrom |
| Wymiar pakowania | 1,2 × 0,71 × 0,66 cm |
| Wariant | Budowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się