Zamek klapy luku bakisty przyczepy kempingowej kampera czarny
Opis
Zamek klapy luku bakisty kampera przyczepy kempingowej czarny
Uniwersalny zamek do luku przedniego, schowka, bakisty, bagażnika, klapy, drzwi do przyczepy kempingowej i kampera
W skład zestawu wchodzi:
Wkładka HSC i 2x klucz, zamek, uszczelka piankowa, podkładka rygiel wygięty (odsadzenie ok 3,5mm) i nakrętka.
Rygiel można przekręcać do wewnątrz i do zewnątrz. Na pozostałych aukcjach możliwość zakupienia rygla prostego.
Grubość ścianki do 36 mm.
Średnica otworu: 28mm
Rozstaw śrub: 40mm
Dane techniczne
| Producent | Bezpieczna technologia |
| Długość | 65.0 |
| Marka | Bezpieczna technologia |
| Nazwa pomocnicza | Sześciokątna blokada skrętna sts |
| Szerokość | 70.0 |
| Waga brutto | 0,23 kg |
| Waga netto | 230g |
| Wysokość | 40.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 7 × 6,5 × 4,5 cm |
| Wariant | Kwadrat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się