Blaszka Pro Hymer, Hobby, Simple Plus 200
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 35.0 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Szyna nośna |
| Szerokość | 40.0 |
| Waga brutto | 0,28 kg |
| Waga netto | 278g |
| Wysokość | 300.0 |
| Wymiar pakowania | 44 × 7,5 × 3,7 cm |
| Rodzaj / model | Pro hymer, hobby, simple plus 200 |
| Strona | Poniżej |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się