Bezpieczny VW California Coast & Ocean
Opis
Do zainstalowania w podstawie szafki w tylnej lewej szafce. Sejf przykręcany jest do istniejących otworów. W zestawie materiał do wkręcania.
Dane techniczne
| Producent | Sejf mobilny |
| Długość | 22.0 |
| Marka | Sejf mobilny |
| Nazwa pomocnicza | Korzystaj z bezpiecznego vw california coast & ocean |
| Szerokość | 40.5 |
| Waga brutto | 8kg |
| Waga netto | 5,6 kg |
| Wysokość | 32.0 |
| Wymiar pakowania | 50 × 36 × 22 cm |
| Materiał | Ukradłem |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się