bezpieczny uchwyt garnka,
Opis
Zdejmowany, bezpieczny uchwyt garnka, odpowiedni do wszystkich garnków i patelni.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Długość | 48.0 |
| Nazwa pomocnicza | Bezpieczny uchwyt garnka, |
| Szerokość | 52.0 |
| Waga brutto | 0,19 kg |
| Waga netto | 194g |
| Wymiar pakowania | 20 × 5,2 × 4,8 cm |
| Długość | 200.0 |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się